Možnosti dopravy a platby

Vyberte si způsoby dopravy a platby, které vám budou maximálně vyhovovat. Podporujeme všechny běžné typy platby a dopravy, na které jste zvyklí. Je pro vás pohodlnější platba v hotovosti nebo upřednostňujete bezpečnou platební bránu? Vyhovuje vám dovoz přímo ke dveřím, nebo si balík chcete vyzvednout osobně? Zvolte si tu nejpohodlnější variantu. My vám vyjdeme vstříc a postaráme se o vše ostatní.

Jaké způsoby platby můžete na MojeKossy.cz využít?

GoPay

Plaťte u nás pomocí platební brány GoPay, která je bezpečným a rychlým prostředkem platby na internetu. Kartou, převodem nebo pomocí jednoho kliknutí. Rychle, snadno a z pohodlí vašeho domova.

Platbou prostřednictvím GoPay získáte diskrétní a bezpečné platby za každých okolností. Transakce realizujete v uživatelsky příjemném prostředí a kdykoliv během procesu se můžete obrátit na zákaznickou podporu. V bráně GoPay platíte kartou nebo přímo přes službu internet banking vaší banky. To vše v programu, který dobře znáte a tak vás nic nepřekvapí. Pokud jste již přes bránu GoPay platili, můžete také využít možnosti úhrady doslova na jedno kliknutí – při zapamatování zákazníka.

Další možností je platba přes GoPay peněženku. Tato elektronická forma peněženky slouží k rychlému a pohodlnému přijímání a odesílání peněz po internetu. Zdarma a hlavně bezpečně. Pro využití služby nemusíte vlastnit bankovní účet a její založení trvá méně, než minutu. Plaťte bez zadávání osobních údajů, čísla karty a zdlouhavého ověřování.        

Přejete si využít k platbě bránu GoPay? Vyberte v košíku tuto možnost a vyplňte bezpečně všechny své údaje přímo do platební brány. Podrobnosti a další informace o službě GoPay najdete zde.

Bankovní převod

Při platbách za zboží z našeho e-shopu vám umožníme využít také služby internetového bankovnictví vaší banky. Bankovní převod z účtu na účet funguje jednoduše a rychle. Navíc ho již dobře znáte a tak vás nemůže nic překvapit.  

Platba v hotovosti

Za naše produkty lze platit i v hotovosti. Objednejte si je na dobírku a zaplatíte nám až ve chvíli, kdy zboží dorazí na Vámi určenou adresu nebo do pobočky vaší nejbližší České pošty.   

Z jakých možností dopravy si na MojeKossy.cz můžete vybrat?

Česká pošta

Vyberte si způsob dopravy pomocí České pošty a my Vám zboží zašleme na Vaší adresu nebo na nejbližší pobočku České pošty.

PPL

Zboží Vám můžeme doručit také na Vámi určenou adresu prostřednictvím profesionálního přepravce PPL. Každý balík v rámci služby získává jedinečný kód, pomocí kterého lze vaši zásilku neustále sledovat na cestě k vám. Přišla vám zpráva o doručení zásilky, ale nejste na adrese? Informace o čase a místě doručení si lze jednoduše změnit na stránkách www.pplbalik.cz tak, aby vám vše perfektně vyhovovalo. Pro více informací o službě  klikněte na www.ppl.cz.

Výdejní místa – Zásilkovna

Pokud si přejete zboží přebrat osobně, zašleme Vám jej do kterékoliv z 1 794 poboček Zásilkovny v Česku nebo na Slovensku. Sledujte svou zásilku, vyzvedněte si ji ve vaší nejbližší pobočce a za nákup pohodlně zaplaťte v hotovosti nebo kartou až po přebrání. Spolehlivě, bezpečně a bez starostí. Chcete si zpříjemnit přebírání svého balíčku také kávou nebo dalším nákupem? Zásilkovny sídlí v kavárnách, drogeriích nebo dalších skvělých obchodech. Výběr je pouze na vás. Nemáte se službami Zásilkovny ještě zkušenost? To nevadí! Vše potřebné se dozvíte zde.