Kontakty

Zákaznická linka:

Na naši zákaznickou linku se můžete obrátit ohledně Vašich objednávek, reklamací, plateb či jiných dotazů.

  • Telefon: +420 602 350 287
  • E-mail: objednavky@mojekossy.cz

 

Provozovatel e-shopu:

  • PAKAMAP s.r.o.
  • IČO: 07443960
  • Adresa sídla: č.p. 401, 679 05 Březin

 

Kde nás najdete:

 

Jednatel společnosti:

 

Bankovní spojení:

  • Bankovní ústav: FIO banka
  • Číslo bankovního účtu: 2001501308 / 2010

 

S čím Vám můžeme poradit?

Jak zjistím stav své objednávky?

Pokud Vás zajímají informace ohledně stavu Vaší objednávky, můžete se obrátit na naši zákaznickou linku telefonicky, nebo e-mailem a rádi Vám sdělíme, v jakém stavu se Vaše objednávka právě nachází.

Jak změním svoji objednávku?

Pokud potřebujete změnit svoji objednávku, můžete se obrátit na naši zákaznickou linku telefonicky, nebo e-mailem a rádi Vám pomůžeme se změnou Vaší objednávky.

Kde najdu Všeobecné obchodní podmínky?

Všeobecné obchodní podmínky neboli VOP, najdete na našich stránkách, zde je odkaz. Pokud máte k našim VOP nějaké dotazy, můžete se obrátit na naši zákaznickou linku telefonicky, nebo e-mailem a rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Jak stornuji svoji objednávku?

Pokud potřebujete stornovat svoji objednávku je možné ji v souladu s našimi VOP a platnou legislativou stornovat, pro stornování se prosím obraťte na naši zákaznickou linku telefonicky, nebo e-mailem a rádi Vám se stornováním Vaší objednávky pomůžeme. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít náš vzor, který je ke stažení zde.

Jak vyřídit reklamaci?

Pokud nejste spokojeni s kvalitou zboží a chcete je reklamovat obraťte se prosím na naši zákaznickou linku telefonicky, nebo e-mailem a rádi Vám s vyřízením Vaší reklamace pomůžeme. Potřebné informace k vyřízení Vaší reklamace najdete zde.

Jak uplatním doživotní záruka?

Doživotní záruka se vztahuje pouze na určité produkty na našem e-shopu a to zejména na některé modely sluchátek Koss Porta Pro, informace o podmínkách doživotní záruky a informace o jejím využití si můžete přečíst na našich stránkách zde.