Prvotřídní sluchátka ověřené generacemi: Koss Porta Pro

Špičková kvalita 3D zvuku, funkční design, pohodlné užívání a dostupná cena. K tomu navíc kompaktnost a vyváženost. Všechny tyto parametry se snoubí v dnes již legendárních sluchátkách Porta Pro od značky Koss.

S Porta Pro získáte vstupenku do hi-fi světa

Sluchátka Porta Pro mezi svými fanoušky bodují hlavně díky vysoké kvalitě reprodukce, která dovolí posluchačům vychutnávat křišťálově čistý zvuk, lehce rozlišovat i ty nejjemnější odstíny tónů. Jejich špičkové technologické zpracování navíc zaručí hluboké, hutní basy i rozšířenou frekvenční odezvu.       

Celosvětové oblíbená volba už více než 30 let

Od roku 1984, kdy firma Koss představila Porta Pro, se tento model až do dnešních dnů drží v rámci jejich sortimentu celosvětově na absolutní špičce. Proslul jako nový standard kvality, pohodlí a bezchybného výkonu pro náročné posluchače na cestách. Srdce milovníků kvalitního poslechu si získal kromě jiného i svou výjimečnou možností rozložit tlak mezi oblast hlavy a uší, která zaručuje maximální komfort i při dlouhém intenzivním používání.

Sluchátka Koss Porta Pro

Comfort zone garantuje pohodlné poslouchání

Většina sluchátek na trhu se opírá pouze o uši a proto časem začínají nepříjemně tlačit. Porta Pro používá hned dvě oporné zóny: vlastní sluchátko a také molitanovou opěrku nad ušima. Díky tomu si tlak na uši a hlavu rozložíte přepínačem Comfort Zone přesně do polohy, kde vám to maximálně vyhovuje. Chvílemi se tak může zdát, jako byste na hlavě sluchátka ani neměli. Pokud na ně nasadíte také naše náušníky z příjemného materiálu a velikost konstrukce si upravíte zcela podle svých představ, dopřejete svým uším dokonalý zážitek z poslechu. Porta Pro navíc nechce zavřít posluchače do bubliny odříznuté od zbytku světa. Sluchátka jsou v tomto ohledu naopak velmi vzdušná a propustná, takže i když doručují bezchybný zážitek ze zvuku, pořád vám dovolí vnímat své okolí.  

Sluchátka Koss Porta Pro: složené a s detailem na Comfort Zone

Jeden, mnoho tváří

I když si sluchátka Porta Pro drží po desetiletí svůj specifický design a vysoký výkon, neustále se zlepšují a na trh s sebou přináší další inovace a novinky. Mezi ty nejžhavější patří bezdrátový Porta Pro Wireless. Tento typ sluchátek umožňuje přepínat písničky, ovládat hlasitost či odpovídat na telefonáty pouze pomocí ovládacích prvků upevněných ke sluchátkům. Navíc je vybaven nabíjitelnou baterii, která vydrží více než 12 hodin a lze ho také přepojit s jiným zařízeními přes funkci Bluetooth. Dalším hitem se stal také Porta Pro MIC, kam výrobci beze změny designu či prvotřídní kvality sluchátek přidali nový kabelový systém se zabudovaným mikrofonem a 1-touch ovládáním. Podobnou inovaci představuje i model Porta Pro KTC (se systémem Koss Touch Control) přizpůsoben speciálně pro iPhone, iPod a iPad.

Koss Porta Pro KTC, Koss Porta Pro MIC a Koss Porta Pro Bezdrátové

Výrobci však u technologických upgradů nezapomínají ani na designová zpestření. Ve spolupráci se společností Amazon vytvořili elegantní prototyp sluchátek, kde sice zachovali klasickou barevnost, ale ocelově sivou konstrukci nahradili exkluzivní černou. O další novince, tedy o barevném provedení nové limitované edice rozhodovali tentokrát fanoušci, kteří si vybrali působivou kombinaci zlaté a černé v modelu Black Gold a jemné béžové s klasickou ocelí s názvem Rhythm Beige. Milovníci Porta Pro mohou však na zahraničním trhu najít i další edice, třeba velmi působivý červený model Red Hot, černý Black Beauty, žlutý Mellow Yellow a spousty dalších. Výše uvedené varianty sice nejsou určeny pro český trh, ale i u nás je dostupných několik speciálních designových edicí.

Limitované edice sluchátek Koss Porta Pro Black Gold a Koss Porta Pro Rhythm Beige

Síť prodejen Datart nabízí vkusné černé provedení s názvem Porta Pro BLK, v sítích Euronics, Kasa.cz a také v Datartu najdete ohnivě červenou edici Porta Pro Flame, fanoušky bílého provedení sluchátek potěší hravý model Porta Pro CS a milovníky zelené zas edice od sítě prodejen Alza.cz s názvem Porta Pro Green.    

Různé edice sluchátek Koss Porta Pro v ČR

Hlavně na vyznavače aktivního životního stylu myslela firma Koss při modelu Sporta Pro s mírně odlišnou konstrukcí, pevnějším úchytem hlavy a možností nosit je nejenom přes hlavu, ale také opřeny zezadu o temeno. Více o Sporta Pro najdete v našem dalším blogovém článku.

Funkční design pro použití na cestách i v pohodlí domova

Porta Pro může se svým majitelem díky kompaktnosti procestovat doslova celý svět. Sofistikovaná konstrukce dovoluje velmi intuitivní způsob složení a tak ji v řádu sekund můžete poskládat do elegantního pouzdra či klasického obalu, který je součástí balení. Skvěle se hodí pro sledování filmů, poslech hudby, hraní počítačových her či tvorbu videa, no ideální je i na sport, cestování nebo pro cestu do školy či do práce.       

Sluchátka Koss Porta Pro

Tak co, máte už své Porta Pro i Vy?