Představujeme příslušenství ke sluchátkům Koss

Vylaďte si poslech své oblíbené muziky k dokonalosti pomocí příslušenství k vašim sluchátkům KOSS! Jen si to představte: na sluchátka nasadíte dokonale sedící náušníky, uložíte si je do bezpečného pouzdra, hodíte do batohu a vyrážíte do světa s úsměvem a zcela bez obav. A je toho mnohem více!  

Pouzdra

Ke sluchátkům KOSS neodmyslitelně patří bezpečné obaly a pouzdra. Díky svým rozměrům max.10x5 cm se stanou důležitou součástí každého batohu či kabelky.

Pytlíček na přenášení představuje standardní součást balení sluchátek KOSS Porta Pro a také KOSS Sporta Pro. Díky jednoduchému zapínání pomocí šňůrky je zabalení doslova minutovou záležitostí. Můžete si být jisti, že sluchátka s ním zůstanou chráněny před špínou i poškrábáním  

Tvrdé kožené pouzdro ochrání během cest vaše sluchátka kromě škrábanců či prachu také proti zmačkání i ostatnímu mechanickému poškození. Díky praktickému zavírání na zip se k nim nemá šanci dostat ani vlhkost či prach.

Tvrdé kožené pouzdro na sluchátka Koss Porta Pro nebo Koss Sporta Pro

Pokud však nejste fanoušky koženého provedení, můžete se spolehnout na velmi odolné pouzdro Porta Pro CASE. Bylo navrženo speciálně pro sluchátka KOSS Porta Pro, se kterými dokonale ladí. Poskytne vám absolutní bezpečí na cestách a vleze se téměř všude! 

Odolné pouzdro Porta Pro CAE

Náušníky

Sluchátka KOSS Porta Pro a Sporta Pro si lze bez náušníků pouze těžko představit. Proto jsou ve své základní verzi součástí každého balení.

designovými koženými náušníky však získává model Porta Pro zcela novou jiskru. Nejenom že na nich perfektně sedí, ale také poskytují maximální ochranu a prodlužují životnost sluchátek.

Kožené náušníky na sluchátka Koss Porta Pro nebo Koss Sporta Pro

Pro hygienickou čistotu i lepší pocit z poslechu pak slouží vyměnitelné pěnové náušníky, které je vhodné pravidelně obměňovat. Právě proto jich v balení najdete hned několik a to za velmi výhodnou cenu.

Pěnové náušníky

Kabelové příslušenství

Jack rozdvojky

S kabelovým příslušenstvím není žádný problém poslouchat svou oblíbenou muziku po boku své spřízněné duše. Kabelové rozbočení pro dvoje sluchátka z jednoho přístroje zajistí, aby i váš KOSS parťák zažíval stejné zážitky z kvalitního poslechu ve stejnou sekundu, jako vy. Obsahuje jeden 3,5mm Jack a dvě zdířka Jack také s průměrem 3,5 mm.

Apple redukce

I milovníci nakousnutých jablíček si s KOSS přijdou na své. Apple redukce Jack 3,5 mm zajistí, abyste přes sluchátka KOSS mohli poslouchat hudbu z jakéhokoliv Apple zařízení bez problémů s připojením a to maximálně elegantně.