Nejlepší sportovní parťák? To jsou sluchátka Koss Sporta Pro

KOSS Sporta Pro navazují na vůbec nejprodávanější řadu sportovních sluchátek firmy KOSS – na světoznámý model Porta Pro. Zaměřují se však hlavně na milovníky sportu a aktivního životního stylu. Disponují hlavovým mostem, který může být veden klasicky kolem temene hlavy nebo také přes týl. A je toho mnohem více!   

Předurčeny pro aktivní životní styl

Model sluchátek Sporta Pro byl stvořen pro aktivní posluchače, kteří potřebují mít kvalitní poslech vždy na dosah ruky. Díky jejich specifickému designu je možné nosit jejich hlavový most přes temeno hlavy nebo jej jednoduše sklopit na týl. Poslech s přilbou, čepicí nebo dokonalým účesem tak pro majitele Sporta Pro nepředstavuje žádnou překážku.

Zabezpečí dokonalý zvukový zážitek

Model Sporta Pro je mistrem vyváženého poslechu. Jeho citlivost dosahuje 103 dB, frekvenční rozsah 15 – 25 000 Hz a maximální zkreslení je menší než 0,2 %. Dovolí tak posluchačům užívat si bezchybnou zvukovou reprodukci a křišťálově čistý zvuk. Polootevřené náušníky se zas starají o ještě hutnější a výraznější basy. Jde tak o bravurně sladěné umělecké dílo. To vše za bezkonkurenční cenu ve své kategorii.  

Sluchátka Koss Sporta Pro

Lehounké, propustné a kompaktní  

I když si se sluchátky Sporta Pro užíváte zvuk jako na koncertě, nebojte se odříznutí od reality. Propouští k vám i vnější zvuky tak, abyste zůstali bezpečně v kontaktu s okolím. Sportovní nátury ocení také jejich neuvěřitelnou lehkost. S hmotností pouze kolem 80 gramů je na uších při sportu téměř nepocítí. Navíc působí přiměřeným tlakem a tak vylučují bolesti hlavy či nepříjemné pocity. To platí i pro intenzivní několikahodinový poslechy. I když jsou mechanicky pevné, v případě potřeby je lze pár pohyby složit do kompaktního obalu, který je součástí balení.

Sluchátka Koss Sporta Pro jde jednoduše složit

 

Kam se Sporta Pro vyrazíte?

Na hory, do města nebo do práce. Posluchači si užijí perfektní poslech ať už dělají cokoliv. Objevují svět, běhají po parku, jezdí na kole, prohání se na lyžích, hrají tenis nebo pouze uklízí v obýváku. Hodí se pro hraní videoher, poslouchání koncertů i pro sledování filmů.  

Jaké jsou rozdíly mezi KOSS Porta Pro a Sporta Pro?

Rozdílů mezi tradičním modelem Porta Pro a sportovně zaměřeným Sporta Pro je pouze několik. Ty nejvýraznější se týkají designového provedení. Sluchátka Sporta Pro lze nosit ve dvou komfortních polohách: s hlavovým mostem přes temeno a na zátylku. Porta Pro zas disponuje přepínačem Comfort Zone. Můžete si s ním rozložit tlak na hlavu a uši přesně do polohy, kde vám to nejvíce vyhovuje. Sporta Pro dává důraz na své černé prvky, Porta Pro naopak staví na svém tradičním modro-černém provedení s ocelovými prvky a několika barevnými varianty. Přehlednou tabulku si můžete prohlédnout níže.     

 

Sporta Pro

Porta Pro

Polohovatelnost hlavového mostu

Dvě polohy – temenní a týlní

Jedna poloha – temenní

Přepínač Comfort Zone

ne

ano

Barva

Černá

Různá provedení, tradiční verze v modrá, černá a ocelová

Citlivost

103 dB

101 dB

Kmitočet

15 – 20 000 Hz

15 – 20 000 Hz

Maximální zkreslení

Menší než 2 %

Menší než 2 %

Impedance

60 ohmů

60 ohmů

Hmotnost

80 gramů

80 gramů

Délka kabelu

125 cm

125 cm

Doživotní záruka

ano

ano

Použití

Sportovní aktivity (i za použití čepice nebo přilby), cestování volný čas

Cestování, volný čas, sportovní aktivity