Koss Porta Pro Wireless: legenda v moderním provedení

Populární design. Skvělý zvuk. Vysoká kvalita. A k tomu navíc pokroková Bluetooth technologie. To všechno najdete u modelu sluchátek KOSS Porta Pro Wireless. Protože svět bez kabelů je prostě lepší.

Jaké hlavní přednosti má Porta Pro Wireless?

  • Spolehlivé Bluetooth připojení bez zbytečných kabelů.
  • Dobíjitelná baterie vydrží až 12 hodin.
  • USB kabel pro dobíjení je součást balení.
  • In-line ovládání se zabudovaným mikrofonem.
  • Zachovává vysokou kvalitu poslechu.
  • Pohodlí díky technologii Comfort Zone.
  • Složitelná konstrukce.
  • Pevné pouzdro na cesty v ceně.

Podobný jako model Porta Pro (odkaz článek na Porta Pro), ale přece jiný. Pojďme se na to podívat blíže...

Bezdrátový poslech přes Bluetooth

Sluchátka Porta Pro Wireless využívají pro bezdrátový přenos technologii Bluetooth 4.1 s apt-X. Díky in-line ovládání se zabudovaným mikrofonem kontrolujete poslech tlačítky Play/Pause, Start/Stop, nastavujete hlasitost nebo přijímáte hovory. Pro vyladění hudby a snadnou manipulaci už není potřeba žádné zohýbání či hledání zdrojového zařízení.    

Sluchátka Koss Porta Pro - bezdrátové

 

Baterie vydrží až 12 hodin

Spolehlivá baterie sluchátek vydrží přehrávat zvuky až 12 hodin. Velmi snadno ji také nabijete – pouze s použitím nabíjecího kabelu s koncovkou USB.Ten je již součástí balení.

Kvalita zvuku zůstává nedotčena

Poslech na sluchátcích Porta Pro Wireless si díky frekvenčnímu rozsahu 15 – 25 000 Hz i nadále zachovává špičkovou kvalitu. Rozeznáte během něj i ty nejjemnější tóny, užijete si ultra hluboké basy, vyžijete se v čistotě zvuku. Navíc bez toho, aby vás poslech odřízl od reality. Sluchátka jsou propustná a tak máte i v rušném městě přehled o tom, co se děje kolem vás. 

Sluchátka Koss Porta Pro - bezdrátové

 

O Comfort Zone nepřicházíme

Legendární design sluchátek si ve své bezdrátové podobě zachovává prioritu pohodlí posluchače. Dvě oporné zóny, tedy vlastní sluchátko a molitanová opěrka nad ušima dovolí rozložit si tlak na uši a hlavu přepínačem Comfort Zone do polohy, kde vám to maximálně vyhovuje. 

Jako stvořené na cesty

Připravujete se na cestu, chcete sluchátka zabalit do batohu, nebo si je pohodit do kabelky s pocitem, že jsou v bezpečí? Je to snadné. Součástí balení sluchátek Porta Pro Wireless je totiž také pevný obal se zavíráním na principu zipu. Nečistoty a prach tak už nemají šanci stejně jako zbytečné škrábance a jiná poškození. Sluchátka jednoduše složte, uložte do obalu a vyrazte.

Sluchátka Koss Porta Pro - bezdrátové

Jak je to s doživotní zárukou?

Za jednu z mála nevýhod modelu Porta Pro Wireless se dá považovat nemožnost jejich reklamace v rámci programu Doživotní záruka společnosti KOSS. Aktivní elektronika modulu Bluetooth tyto sluchátka vylučuje z pravidel programu. Zjistěte všechny informace o programu Doživotní záruka.